Po roku sa meníme!

Po roku sa meníme!

Po roku sa meníme!

Po roku sa meníme!


Verili by ste, že čoskoro to je už rok, čo sme spustili náš eshop nativekids.sk


V staršom Žurnáli ste si mohli prečítať o našom majstrovstve v načasovaní. Veru, spúšťať e-shop v čase zúriacej pandémie stálo veľa odriekania a sily, no moje baterky sa hneď dobíjali pri pohľade na spokojnosť na vašich tvárach a neskutočné zážitky, ktoré som zažila. Cítim veľkú vďačnosť, že filozofia Native Kids oslovila za krátky čas toľko ľudí a vytvorila sa tu pekná komunita, ktorá sa podporuje. 


Od začiatku som vyberala kúsky, ktoré si ctia remeselnosť, hodnoty udržateľnosti a sú nadčasové. Každé tričko, nohavice či mikina reprezentuje to, čo mám rada, o to väčšiu radosť mám, že ich vďaka Native Kids nosia aj vaše deti. 


Aj keď som za ten rok musela veľakrát improvizovať a odolávať pri vyberaní produktov a skladaní kolekcie, postupom času som sa len usmievala nad výzvami, ktoré som zvládla. 


Pred spustením Native Kids som mala iskry v očiach plných očakávaní, ako sa vám oblečenie a doplnky budú páčiť. Ale viete, ako to v živote chodí s očakávaniami. Pri oblečení sme narazili kosou na kameň. Produkty z organickej bavlny sú najmä o zážitku z dotyku, keď pocítite ten rozdiel. Žiaľ, pre pandemickú situáciu sme sa s vami stretávali minimálne, rušil sa jeden trh za druhým a mne bolo veľmi ľúto, že krásne kúsky si nevedia nájsť cestu k vám. 


Naopak, to, čo som pôvodne zaradila len ako doplnky, valcovalo rebríčky obľúbenosti - farebné ruksaky a ľadvinky Sticky Lemon z recyklovaných PET fliaš. Množstvo otázok, komentárov a označovaní na sociálnych sieťach, keď ste ruksaky brali na výlety, mi vždy vyčarovalo úsmev na tvári. 


Začala som sa pohrávať s myšlienkou, ako ponuku Native Kids vylepšiť a rozhodla som sa od základov ju prekopať. Oblečenie z organickej bavlny sa stiahne do úzadia a farebnú záplavu ruksakov, taštičiek a ľadviniek budete vidieť oveľa častejšie. Okrem toho, pribudnú aj novinky. Prvou novinkou sú krásne kufríky plné pokladov pre chlapcov aj dievčatá a farebné podkolienky od Sticky Lemon.

Verím, že sa vám vynovený obchodík Native Kids bude páčiť a zostanete so mnou aj naďalej.


Vaša Zuzka