O nás

Každá mama to pozná. Odkedy sa narodili naše deti, ani si nevšimneme, čo máme na sebe my, ale pre naše ratolesti vždy chceme len to najlepšie. A tak nejak sa začal aj príbeh našej značky Native Kids.

Nechcela som veľa. Oblečenie z materiálov natoľko kvalitných, aby ich vynosili aj mladší súrodenci, či kamarátkine deti. Kúsky, ktoré vydržia roky. A prosím, žiadnu zbytočnú chémiu, tej už máme okolo seba aj tak viac než dosť. A keď už oblečenie niečo vydrží, nech je aj štýlové a ideálne nadčasové – treba sa predsa trafiť do vkusu a šatníka aj iných mám.

Či som našla také značky? Našla! A s radosťou ich predstavím aj Vám.

Zuzana

Naša filozofia

Poctivé remeslo a nadčasová kvalita bez chémie - to je naša filozofia.

Nechceli sme byť iba ďalším obchodom s oblečením pre deti. Preto sme od začiatku k Native Kids pristupovali inak a precízne prepracovali detaily. Kvalita nad kvantitu, nadčasovosť materiálov s minimálnym dopadom na životné prostredie.

Materiály, ktoré vydržia roky

Hľadali sme značky, ktoré používajú materiály s čo najmenším dopadom na životné prostredie. Oblečenie je z kvalitnej BIO bavlny s GOTS certifikátom, ktorá sa pestuje a spracováva úplne bez chemikálií. Keď ju raz vyskúšate na dotyk, pocítite obrovský rozdiel.

Z recyklovaných PET fliaš sú vyrobené doplnky pre mamy aj deti. Vďaka veselým farbám môžete vyzerať štýlovo a zároveň si zachovať ohľaduplný prístup k prírode.

Aj balenie je ohľaduplné k prírode

Sme detailisti, preto sme mysleli aj na balenie, v ktorom vám oblečenie doručíme. Pozostáva z recyklovateľnej krabice, papiera aj kartičky. Od výroby až po doručenie sa snažíme fungovať bez produkcie zbytočného odpadu.